Telefon
WhatsApp
Dijital Dönüşüm

Çetintaş Teknolojinin dönüştürdüğü çağın firmasında, her birim değişimi hisseder;

Finans ve muhasebe

Şirketinizin güncel finansal operasyonlarını ve verilerini gerçek zamanlı ve bütünlüklü olarak yönetebilirsiniz.

Satınalma 

Varlıklarınızın, endüstri 4.0'ın getirdiği otomasyona entegre olarak yönetimi, verimliliğin sağlanmasında önemli bir yer edinecektir.

Satış-Dağıtım

Farklı coğrafyalarda tedarik, satış ve lojistik süreçlerinizi tek ekrandan ve merkezi olarak yönetebileceğiniz tüm fonksiyonlara ulaşmış olursunuz.

Üretim

Sürekli güncelleyebileceğiniz dinamik bir üretim süreci planlaması, yönetimi ve dijital çağın akıllı makinelerine entegre olabileceğiniz akıllı bir yapı kazanırsınız.

Müşteri ilişkileri

Siz, müşterinize daha önce hiç olmadığı kadar yakınlaşıp, müşterilerin de bıraktığı izleri izleyebilirken, İş geliştirme ve satış çalışanlarınız müşteri hakkında çok sayıda bilgiyi kaydedebilir.

İnsan kaynakları

Organizasyonunuzu planlayarak uzak ofislerinizi, fabrikalarınızı, iş yerlerinizi internet üzerinde yakınınıza getirirsiniz. Tek şubeli işletmeden grup şirketlerine kadar her boyda işletme için ideal çözümü bulabilirsiniz.

Itsm

Şifre güncelleme, posta kutusu oluşturma gibi günlük BT işlerinizi otomatize ederek BT iş gücünü daha ekonomik yönetebilirsiniz.

Evrak takibi

Islak imza ve damga vergisi süreçlerinizin takibini sağlar ve  otomatik yenileme, fesih ya da ödeme tarihi gibi önemli tarihlerde önceden bilgilenerek olası bir ceza ile karşı karşıya kalmanızı engelleyebilirsiniz.

Bilgi güvenliği

Organizasyonları doğrudan etkileyen yasal yükümlülük, paydaş beklentileri, standartlar, ekonomik ve siyasi ortam gibi faktörlerin tamamının iş süreçlerini nasıl etkilediğini belirler ve tüm iş süreçleri bu bakış açısı ile yönetebilirsiniz.

İş sağlığı ve güvenliği

İş süreçlerindeki faaliyetlerin insan sağlığına ve iş güvenliğine uygun şekilde sürdürülmesi, uygun kişisel koruyucu donanımların temini, işbaşı ve periyodik sağlık muayenelerinin gerçekleştirilmesi, tehlikeli durumlara karşılık gerekli önlemlerin alınması ve muhtemel riskleri saptamak için risk analizlerinin gerçekleştirilmesi gibi alanların kolay takibini sağlayabilirsiniz.

Proje yönetimi

Zamanınızı ve kaynaklarınızı, proje gelir ve giderlerinizi yönetebilir, hakedişler, proje iş gücü maliyeti, malzeme ve ihtiyaçlar hakkında gerçek zamanlı raporlar elde edebilirsiniz.

İçerik yönetimi

Kurumsal web sitelerinizi doğrudan  ERP, CRM sisteminizle entegre bir şekilde kolaylıkla yönetmenize imkan sağlayan araçları elde edersiniz.

Fiziki varlık yönetimi

Şirket içerisindeki fiziki varlıkların, motorlu taşıtların ve IT varlıklarının kayıtlarının tutulması ve tüm tamir-bakım işlerinin merkezi olarak, tek ekrandan  yönetebilme lüksüne kavuşursunuz.

Enerji Yönetimi

işletmenizin ürettiği enerjinin yönetimi, tükettiği enerjinin yönetimi ve tasarrufu, tüketim ve üretim hedeflerini planlayıp gerçekleşme oranlarını analiz edebilmesini ve otomasyonunu kazanmış olacaksınız.

Analiz ve raporlama

Kullanıcıların farklı veri kaynaklarını kullanarak konsolide ve yüksek performanslı raporlar üretebilme olanağı kazanırsınız.