Telefon
WhatsApp
Özel Yazılım Çözümleri

Web Tabanlı Yazılım

Sadece ulusal erişimin yanı sıra dünya genelinde eşzamanlı iş yapma imkanı doğuran web tabanlı yazılımlarımız her an istenilen noktadan erişim sağlamanıza olanak tanımaktadır. Talep edilen iş, gerekli analizler yapıldıktan sonra projelendirilerek her zaman güncellenebilir ve tüm cihazlarda çalışabilir halde teslim edilmektedir. Yani oluşturulan web tabanlı uygulama bilgisayar dışında cep telefonu, tablet, ve giyilebilir teknolojilerde kullanılabilmektedir.

Paket yazılımların bir çoğu eski teknoloji ile yapılması ile birlikte istenilen yerden anlık olarak erişim sağlama imkanı tanımamaktadır. Ayrıca paket yazılım, modüllerinin dışında farklı bir iş yapabilmenize olanak tanımamakla birlikte, geliştirme talebinde bulunduğunuzda ise genel yapının bozulmaması için talep geri çevrilmekte veya ekonomik olmayan rakamlar ile bu talepleriniz gerçekleştirilmektedir. Bizim farkımız ise kurum kültürünüz ve iş yapış biçiminizi dijital ortama taşımaktan geçmektedir. İşletmenizi uzman analistlerimiz ile tarayarak gerekli modülleri çıkartıyor kullanmış olduğunuz mevcut sistemleri bozmadan özel çözümlerle entegrasyon sağlıyoruz.

Yazılım proje planlamamızı hazırlarken ihtiyaca karşılık vermesinin yanı sıra 3, 6, 9, 12 aylık periyodlarda gelebilecek geliştirme talepleri ve saha analizlerini sanal olarak işleyerek oluşabilecek talepler için alt yapı hazırlığı yapmaktayız. Proje yayını sonrası ise teknik destek ve yazılım geliştirme sözleşmesi ile projenizi güven altına alarak ihtiyaç duyulan anda gerekli geliştirmelerle uzun süreli hizmet vermekteyiz. Size ait olan datanızı ise teknolojinin verdiği imkanlarla korumaktayız.

Müşteri portföyümüzün %94 ü daha önce yazılım yatırımı yapan ama ihtiyacına cevap alamayan, projesi zamanında teslim edilmeyen, edilse de ihtiyaç duyduğunda teknik destek talebi karşılıksız kalan ve daha birçok konuda mağdur edilen müşterilerden oluşmaktadır.

Biz kurum olarak bu konuyu kılı kıl yarar titizlikle, kişiye özel, adeta terzi usulü metoduyla çalışır ve önceliğimizi müşteri memnuniyeti olarak belirleriz.

Özel Yazılım geliştirmede kullandığımız ve uzman seviyede olduğumuz yazılım dilleri ve veri tabanları aşağıdaki gibidir.

Java, C, C++, Python, C#, Visual Basic .NET, PHP, JavaScript, Ruby, Node.js, Ajanx, Swift, Go, Mongodb, MySql, MsSql.

İşinizi anlık olarak takip etmek ve raporlamak istiyor iseniz tercihiniz web tabanlı yazılım olmalıdır.

 

E-Ticaret Entegrasyonu

B2B Bayi portalları, kendi e-ticaret siteniz, gittigidiyor, n11, trendyol, hepsiburada, epttavm v.b. B2C sistemlerinin yanı sıra dünya genelinde ebay, amazon, alibaba, aliexpress v.b. b2b ve b2c platformları  ile ulusal ve küresel piyasada rol olan bütün finans ve stok yönetimi yazılımlarını entegre ediyor, herhangi bir kanaldan gelen siparişi muhasebe sistemine düşürüp problemsiz ve düşük maliyetli satış operasyonu yönetmenizi sağlıyoruz.

Eğer siz de zaman kaybı ve çalışanlarınızın performansından şikayetçi iseniz görüşmemizde fayda var...

 

B2B Bayi Yönetim Yazılımı

Web tabanlı ve tüm cihazlarda çalışma özelliğine sahip B2B bayi yönetim sistemimizi size özel hazırlanacak ara yüz ile teslim etmekteyiz. B2B sisteminiz sayesinde yurt içi ve yurt dışı bayilerinizin tamamını yönetebilir, sipariş, stok, cari mutabakat, nakliye şekli/süreci, kampanya/ indirimler, destek/öneri talepleri gibi birçok modülü işletebilir ve sanal pos ile de ödemelerinizi tahsil edebilirsiniz.

Bayilerinizi ne yapsanız mutlu edemiyorsanız bir kahve içmemizde fayda var...

 

B2C E-Ticaret Yazılımı

Mutfak alışverişlerimizi bile online yaptığımız bu günlerde 7 gün 24 saat açık bir işyeriniz yok ise rakipleriniz sizden önde demektir. E-Ticaret yazılımımızın başlıca en büyük özelliği google gibi arama motorları için ayrıca optimizasyon ihtiyacı olmamasıdır. Çünkü sistem içerisinde oluşturduğumuz akıllı yapılandırma ile stok programınızı eklemiş olduğunuz ürünün anlık olarak E-Ticaret yazılımına gönderiyor, google ve diğer arama motoru indekslemesi için hazır hale getiriyoruz.

E-Ticaret düşünüyor iseniz ve ya mevcut E-Ticaret sisteminizden memnun değil iseniz daha fazla düşünmenize gerek yok... Sizi ziyaret etmemizde fayda görüyoruz.

TEKLİF FORMU